Ahoj, nebo dobrý den,

Výrobě šperků se věnuji už několik let, asi od roku 2009. Začínala jsem s korálky, ale protože mně to baví a ráda zkouším nové věci, najdete u mně šperky i z drátků, křišťálové pryskyřice, Fimo hmoty a ze spékaného skla. Vše co vyrábím, mně baví a snažím se to dotáhnout do co největšího detailu. S vědomím, že to může někomu udělat radost mne to baví ještě více.:-) Dnes už se mnou občas tvoří i můj starší pětiletý syn ale hlavně mi dává spoustu nápadů a inspirace třeba pro dětské lžičky 🙂 Postupně budu rozšiřovat sortiment i o dětské šité taštičky,  jednoduché hračky pro nejmenší a také se můžete těšit na voňavé levandulové pytlíčky a kytičky.

Ráda jezdím na různé řemeslné trhy a jarmarky, převážně v blízkém okolí. Občas ale vyrazím i někam dál.. Nově budu také na stránky vkládat seznam akcí, kde se můžeme potkat. Pokud máte tip na akci, kde mně chcete vidět, můžete mě kontaktovat. Budu ráda.

Také nabízím možnost výroby věcí na přání, pokud máte nějaké přání neváhejte mě oslovit a pokud to bude v mých silách, ráda Vám vyhovím. V poslední době vyrábím velmi často lžičky (desertní i polévkové) a dětské příbory pro děti, přesně podle jejich představ 🙂

Další novinkou, kterou pro Vás chystám je, že postupně přecházím z bižuterních komponentů na komponenty z chirurgické oceli. Výrazně se tak snižuje riziko alergií a komponenty jsou stálobarevné. Ovšem i u šperků, kde zatím komponenty z oceli nejsou, používám kvalitní komponenty, které neobsahují nikl. Ráda Vám však na požádání komponenty vymněním.

Za kvalitou svých výrobků si stojím a hovoří za mne tisíce spokojených zákazníků a troufám si říci, že mám již hodně stálých zákazníků, kteří mne každoročně vyhledávají.

Jsem moc ráda, že jste navštívili moje stránky a doufám že se potkáme i někde naživo.

Jak šel čas

 • 2011 – objevila jsem Fimo hmotu, ze které se dá udělat téměř cokoliv – (náušnice, náhrdelníky, lžičky, sponky do vlasů, záložky do knihy a další..)
 • 2013 – přišel Fusing (spékané sklo) – ne úplně jednoduchá technika na výrobu luxusních skleněných šperků
 • 2015 – Křišťálová pryskyřice – v jednoduchosti je krása a tyto jednoduché šperky dokonale imitují vzhled skla
 • 2015 – Fimo lžičky – nerezové lžičky s koncovnou z fimo, které milují hlavně děti
 • 2016 – Zdravé – domácí perníčky z kvalitních českých surovin (máslo nenahrazuji, ať už stojí cokoliv 🙂 )
 • 2017Šité taštičky pro děti, stužkovníky pro děti a příležitostně na zakázku quiet book (textilní naučná kniha pro děti)
 • 2017 – Fimo příbory – pro velký zájem jsem rozšířila nabídku o příbory a polévkové lžíce
 •  

  Přeji Vám hezký den 🙂   

  Šárka

   

Pin It on Pinterest